Apie mus

Kas yra Style4Smile.lt?

Jaukios pižamos ir žavūs naktinukai – tai miego rūbeliai, kurie turi versti žavėtis, grožėtis, jie turi būti stilingi ir su jais turi būti patogu, jauku, šilta žiemą ir vėsu vasarą. Tai arčiausiai kūno esantys rūbai, todėl kokybei jokių nuolaidų nėra! Sutinki su šiomis mintimis? Tuomet Tu atėjai į teisingą el.parduotuvę!

Style4Smile.lt – tai vieta kur stilius kelia džiaugsmą, kur kokybiški audiniai ir spalvų žaismas atneša šypseną į įprastą dienos rutiną. Style4Smile.lt – tai stilingų ir jaukių miego rūbų, apatinio trikotažo bei namų tekstilės internetinė parduotuvė visai šeimai.

Šios elektroninės parduotuvės idėja gimė iš didžiulio noro įprastus šeimos rytus ir vakarus paversti nesibaigiančia jaukumo ir šiltumo akimirka. Juk gerai žinai tuos vakarus, kai po sunkios darbo dienos įlendi į jaukią pižamą ir susirangai prie židinio bei rytus, kuomet nesinori nieko, tik puodelio kavos, chalato  ir pasimėgauti vaizdu pro langą. Style4Smile.lt siūlo būtent tokius drabužėlius, kurie įtvirtins šią jaukumo idilę Tavo namuose ir leis šypsotis. Nes šypsena ir stilius yra neatsiejami mūsų gero gyvenimo vizijoje!

Visą el.parduotuvės asortimentą rinkome kaip sau, bet galvodami apie Tave - su meile ir rūpesčiu bei dabar siūlome viską, kas geriausia. Tai yra:

  • moteriškos pižamos ir naktinukai – nuo šiltų, jaukių iki elegantiškų ir gundančių;

  • vyriškos pižamos, kurias vyrai prisipažino mėgstantys dėvėti ir kaip laisvalaikio rūbą namuose;

  • vaikiškos pižamos – stilingi miego rūbeliai mažiausiems šeimos nariams;

  • apatinis trikotažas – patogus ir stilingas, kas dienai ir ypatingoms progoms.

Mūsų asortimente rasi kruopščiai atrinktas, kokybiškas prekes, iš natūralių medžiagų, 100 proc. medvilnės bei akį džiuginančių spalvų. Apsižvalgyk – jei ir Tu manai, jog saldus miegas ir šypsena veide nušvinta kai jautiesi patogiai ir atrodai stilingai (nesvarbu, jei tamsiu paros metu tave mato tik murkianti katė), tuomet tikime Style4Smile.lt rasi visko ko Tau reikia!